História GERINGHOFF

Firma GERINGHOFF bola založená v roku 1880 so špecializáciou na výrobu zberných strojov na kukuricu, obilniny a špeciálne plodiny. V súčasnosti firma GERINGHOFF vyrába kvalitné kukuričné adaptéri a sklopné obilné lišty. Pre drvenie kukuričného zrna produkuje firma GERINGHOFF vysoko výkonné šrotovníkom poháňané motori.

V súčasnosti firma GERINGHOFF exportuje svoje poľnohospodárske stroje do všetkých dôležitých poľnohospodárskych krajín sveta. U našich, ale aj u zahraničných poľnohospodárov získavajú kukuričné ​​adaptéry GERINGHOFF čoraz väčšiu obľubu. Predávajú sa prakticky ku všetkým značkám a typom kombajnov, ktoré sú v SR na trhu.

Geringhoff

Technika, ktorej môžete dôverovať

Firma GERINGHOFF vyrába kvalitné kukuričné adaptéri pre najnáročnejších profesionálov. Vysoký zberový výkon, vynikajúce rezanie slamy a veľmi krátke strnisko sú hlavnými technickými výhodami kukuričných adaptérov firmy GERINGHOFF. Progresívne technické produkty si obľúbia najmä profesionáli pre veľké zberové plochy.

Poľnohospodárske stroje firmy GERINGHOFF sú inovatívne, spoľahlivé, vysoko efektívne, robustné a dobre premyslené do najmenších detailov. Potrebujete kvalitné kukuričné adaptéri alebo sklopné obilné lišty? Firma GERINGHOFF sa môže stať vhodným partnerom pre Vás a Vaše agrotechnické požiadavky.