História a súčasnosť GERINGHOFF

"Pre lepší zber" sa Carl Geringoff od roku 1880 snažil v nemeckom Ahlne stanoviť štandardy zberu a určovať aj smer vývoja. Táto rodinná firma s už 5.generáciou má obchodných partnerov v 50-tich krajinách sveta a za sebou 60 rokov skúseností s výrobou zberových adaptérov na kukuricu.

V súčasnosti firma GERINGHOFF exportuje svoje poľnohospodárske stroje do všetkých dôležitých poľnohospodárskych krajín sveta. U našich, ale aj u zahraničných poľnohospodárov majú ​​adaptéry GERINGHOFF stále veľkú obľubu.

Geringhoff

Technika, ktorej môžete dôverovať

Motto " Head of the classe - no matter the crop" vystihuje tieto inovatívne produkty, zavádzanie vždy nových štandardov zberu a riešenia na mieru. Vyrába spoľahlivé a robustné adaptéry pre každú plodinu a na všetky značky kombajnov s cieľom zvýšenia produktivity.

Poľnohospodárske stroje firmy GERINGHOFF sú inovatívne, vysoko efektívne a dobre premyslené do najmenších detailov. Potrebujete kvalitné kukuričné aj slnečnicové adaptéri alebo sklopné či pásové obilné lišty? Firma GERINGHOFF a tím AGRARTREND s.r.o. je vhodným partnerom pre Vás a Vaše agrotechnické požiadavky už viac ako 20 rokov na Slovensku.