JCB je prvotriedny rodinný podnik

JCB je prelomový prvotriedny rodinný podnik, ktorý pôsobí na trhu už od roku 1945. Od snov jedného človeka, Josepha Cyrila Bamforda a začiatkov v oblasti poľnohospodárskych strojov sa JCB rozrástli do hlavnej svetovej značky. JCB v súčasnosti pôsobí na všetkých piatich kontinentoch, 17 výrobných závodoch v Británii, Brazílii, Nemecku, Číne, Indii ...

JCB vyrába jedny z najinovatívnejších a najpopulárnejších poľnohospodárskych strojov, ktoré patria medzi najlepšie technické zariadenia na svete. Podnikanie spoločnosti JCB bolo vždy založené na inováciách a za použitia len tých najmodernejších technológií, komponentov a procesov, starostlivom prevedení a prísnych skúškach.

Inovácie produktov a udržateľnosť spoločnosti JCB

Inovácie produktov a udržateľnosť

Inovácie produktov, ktoré poskytujú správne riešenia pre zákazníkov boli životne dôležitou súčasťou histórie JCB a budú kľúčom k ich udržateľnej budúcnosti. Ale okrem rozvoja čistejších a efektívnejších strojov, májú tiež záväzok zabezpečiť, že ich výrobné závody spĺňajú najvyššie ekologické štandardy.

Zákazníci sú podstatou všetkého, čo JCB robia. Čokoľvek zákazníci potrebujú, poslaním JCB je poskytovať špičkovú podporu a 100% spokojnosť. Je to o predvídaní nových potrieb, ktoré ponúkajú riešenia presahujúce očakávania. S týmto vedomím vždy JCB vyhľadáva vylepšenia, ktoré zaručujú kvalitu vo všetkých oblastiach.