WTC Písečná

História WTC Písečná

WTC Písečná je tradičný český výrobca poľnohospodárskej techniky s tradíciou výroby od roku 1968. História WTC Písečná siaha až do roku 1894 v obci Senice na Hané, kde bola založená firma Leopoldom Kašparom, ktorej základný výrobný program tvorili stroje na spracovanie obilia. Do Písečnej sa však výroba presunula až v roku 1968.

WTC Písečná vyrába traktorové návesy, traktorové prívesy, traktorové lyžice, kontajnery a nosiče kontajnerov, pričom ide o jedného z mála rýdzo českých výrobcov v rámci oboru. Cieľom ľudí z WTC Písečná je byť stabilným a spoľahlivým výrobcom/dodávateľom poľnohospodárskej a komunálnej dopravnej techniky.

WTC Písečná

Kvalita WTC Písečná

Kvalita poľnohospodárskej techniky WTC Písečná je zásadným predpokladom úspechu na trhu, ktorý vnímajú nie ako prednosť, ale ako samozrejmosť. V ich výrobnom programe kladú dôraz na robustné konštrukcie – maximálna tesnosť a dlhá životnosť.

Zákazníci sú podstatou všetkého, čo WTC Písečná robí. Čokoľvek zákazníci potrebujú, poslaním ľudí od WTC Písečnej je poskytovať špičkovú podporu a 100% spokojnosť. Je to o predvídaní nových potrieb, ktoré ponúkajú riešenia presahujúce očakávania. S týmto vedomím vždy WTC Písečná vyhľadáva vylepšenia, ktoré zaručujú kvalitu vo všetkých oblastiach: od výrobkov až po pracovné postupy.